success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Žurnalo pristatymas

„Bravissimo” žurnalo pristatymas – tai puiki dovana draugui, bičiuliui , bendradarbiui, kiekvienam operos ir baleto meno mylėtojui! Priminimas visiems ištikimiems operos ir baleto meno mylėtojams ir aistringiems „Bravissimo“ žurnalo skaitytojams – ir 2024 m. „Bravissimo“ žurnalą galite užsisakyti tiesiai į namus!

Bravissimo – tai Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro leidžiamas žurnalas apie operos ir baleto meną, patrauklūs ir kokykiški straipsniai tiek apie LNOBT kūrybinį gyvenimą, tiek apie kitų Lietuvos bei pasaulio teatrų įvykius. Pradėtas leisti 2005 m. rugsėjį, šiuo metu žurnalas džiaugiasi didžiuliu gerbėjų būriu, nuolat tobulina tiek turinį, tiek vizualinę leidinio pusę. Keturis kartus per metus pasirodančiame Bravissimo pristatomi, aptariami įdomesni LNOBT spektakliai, premjeros, asmenybės, operos ir baleto meno reiškiniai, spausdinami kritikų straipsniai, naujienos.

Per metus išeina 4 žurnalo numeriai. Juos galime atsiųsti paštu Jūsų nurodytu adresu. Pašto išlaidos metams – 10 Eurų. Siunčiant į užsienį – 25 Eurai. Sumokėti galite Lietuvos bankų skyriuose ar internetu.

Gavėjas:
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Įmonės kodas: 190753881
A. Vienuolio g. 1, 01104 Vilnius
A/s LT 757044060001032380
SEB BANKAS
Banko kodas 70440

Jei mokėsite internetu arba banke, savo vardą, pavardę ir adresą prašome pranešti el. paštu zurnalas@opera.lt arba siųsti redakcijos adresu A. Vienuolio 1, Vilnius LT-01104, žurnalui Bravissimo. Telefonai pasiteirauti: (8 5) 2610493.

 

Naujienlaiškio prenumerata

Loading