success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Korupcijos prevencija

Pranešk apie korupciją

Pateikti pranešimą Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai (toliau - STT)

Pranešimus apie pastebėtus korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus galite teikti tiesiai STT el. paštu pranesk@stt.lt  telefono numeriu (85) 2663333, atsisiuntę mobiliąją programėlę „Pranešk STT“ ar paspaudus nuorodą: Pateikti pranešimą STT.


Kultūros ministerijos (toliau - KM) pasitikėjimo linija

Čia pranešimus apie pastebėtus korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus galite teikti tiesiai KM, paspaudus nuorodą: Pateikti pranešimą KM.


Pateikti pranešimą Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto Teatrui (toliau - Teatras) 

Čia Jūs galite pateikti informaciją apie korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus Teatre, pranešimą galite pateikti:

  • siųsdami pranešimą paštu,
  • rašydami el. paštu pranesk@opera.lt.
  • atvykę į Teatrą,

Rekomenduojame informaciją apie korupcinio pobūdžio pažeidimus teikti užpildant šią pranešimo apie korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus formą (pridedama):

Forma

Jeigu pageidaujate sužinoti apie Jūsų pranešimo nagrinėjimo rezultatus, nepamirškite apie tai pažymėti ir nurodyti savo kontaktus. Jūsų pranešimą nagrinėjantys darbuotojai galės su Jumis susisiekti ir prireikus patikslinti įvykio aplinkybes, informuoti Jus apie priimtą sprendimą dėl Jūsų pranešimo nagrinėjimo.

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus taikoma baudžiamoji atsakomybė numatyta Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 154, 236  straipsniuose.

Jums pateikus pranešimą apie pažeidimą, Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik informacijos apie pažeidimus priėmimo, registravimo, nagrinėjimo vykdymo bei kontaktavimo su Jumis tikslais. Susipažinkite su „Privatumo pranešimu asmenims, kurie teikia informaciją apie korupcinio pobūdžio pažeidimus teatre". 

 Privatumo pranešimas

 

Personalo patikimumo užtikrinimas

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo III skyriaus 17 straipsnio 5 ir 6 dalimis, Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras (toliau – Teatras) 2021-12-28 generalinio direktoriaus įsakymu Nr.S1-246 yra patvirtinęs ,,Teatro pareigybių, prieš į kurias skiriant, vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymu, gaunama STT informacija apie asmenį, sąrašą“ (pridedama): 

Nr.S1-246_dėl pareig., į kurias priim. kreipiam. į STT, sąr. patvirtinimo

Teisės aktų ar jų projektų antikorupcinis vertinimas    

Informacija ruošiama

Teisinė informacija

Informacija ruošiama

Atsparumo korupcijai lygio nustatymas

Informacija ruošiama

Asmuo atsakingas už korupcijos prevenciją

Už korupcijos prevenciją Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (toliau – Teatras) atsakingo asmens kontaktai:

Tel. +37069805496, el. p. pranesk@opera.lt

Jeigu norėtumėte pateikti pasiūlymus dėl korupcijos prevencijos priemonių tobulinimo, prašom pateikti siūlymus nurodytais kontaktais, taip pat tai padaryti galite el. paštu opera@opera.lt arba tiesiogiai atvykus į Teatrą, ar pateikti paštu.

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-24

Naujienlaiškio prenumerata

Loading