Pradžia
en

Gintautui Kėvišui suteiktas Italijos Žvaigždės ordino Karininko laipsnis

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro generaliniam direktoriui Gintautui Kėvišui Italijos Respublikos Prezidentas Sergio Mattarella suteikė Italijos Žvaigždės ordino Karininko laipsnį. Šiandien, balandžio 6 d., Italijos ambasadoje įvyko apdovanojimas – garbingą ordiną LNOBT vadovui įsegė Italijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje Stefano Taliani de Marchio.

Karininko laipsnio Italijos Žvaigždės ordiną (Ordine della Stella d’Italia) Italijos ambasados siūlymu šios šalies Prezidentas Sergio Mattarella Gintautui Kėvišui suteikė už ypatingus nuopelnus skatinant Italijos ir Lietuvos kultūrų bendrystę.

Tardamas sveikinimo žodį G. Kėvišui ambasadorius S. Taliani de Marchio sakė: „Šis aukštas Italijos Respublikos apdovanojimas liudija visos italų tautos pripažinimą už Jūsų puikią karjerą kultūros srityje, Jūsų dėmesį Italijai ir Jūsų darbą, skirtą puoselėti italų muziką ir operą Lietuvoje bei atvirkščiai, o tai ypač suartino mūsų šalis ir mūsų menininkus.“

Italijos Žvaigždės ordinas pradėtas teikti 2011 m. Tai antras pagal svarbą ir prestižą valstybinis apdovanojimas Italijoje, teikiamas žmonėms, svariai prisidėjusiems prie Italijos draugiškų ryšių ir bendradarbiavimo su kitomis šalimis.

2016 04 06

Naujienlaiškio prenumerata

Loading