success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Kino pavasaris

„PARAZITAS"

LNOBT Didžioji salė
2019, 132 min., N-16
„PARAZITAS"

Kūrėjai

Kompozitoriai
Jaeil Jung
Režisierius
Bong Joon-ho
Scenarijaus autoriai
Bong Joon-ho, Jin Won Han
Aktoriai
Kang-ho Song, Sun-kyun Lee, Yeo-jeong Jo
Prodiuseriai
Ok Kyung Bang, Joon-ho Bang, Min Heoi Heo
Operatorius
Kyung-pyo Hong
Montažas
Jinmo Yang

MEISTRAI, Retrospektyva: Bong Joon-ho

„Korėjos kino meistras Bong Joon Ho siūlo formaliai įspūdingą intelektualią pramogą, kurią vadina „komedija be klounų ir tragedija be blogiukų“. Jo peripetijose klasių skirtumai tampa varomąja veiksmo jėga, vedančia galingo kulminacinio sprogimo link.“ (Aistė Račaitytė)

„Auksine palmės šakele“ apdovanotame filme pasakojama apie ankštame rūsyje gyvenančią Ki-taeko šeimą, kuri, nors ir tvirta kaip kumštis, gyvena nepakeliamame skurde, o jų ateitis atrodo miglota. Kitame miesto gale verslininko Parko šeima nieko nestokodama gyvena prabangioje viloje. Laimingo atsitiktinumo dėka vyriausiasis Ki-taeko sūnus gauna privataus Parko dukros mokytojo darbą, o jo artimiesiems akimirksniu gimsta savanaudiškas planas, kaip išbristi iš skurdo. Nesustabdoma įvykių grandinė dviejų šeimų likimus supins negrįžtamai.

25-ąjį kartą vyksiantis Vilniaus kino festivalis „Kino pavasaris“ kviečia žiūrovus drauge švęsti jubiliejų Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Išskirtinės patirtys tik keturiuose seansuose kovo 21–22 dienomis.

Šalis – Pietų Korėja
Dialogai – korėjiečių
Subtitrai  lietuvių, anglų

Plačiau

Anonsas

Naujienlaiškio prenumerata

Loading