success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Koncertas

Nepapasakotos istorijos

LNOBT YouTube
Vienos dalies koncertas
Nepapasakotos istorijos

Teatro salė liks tuščia, nes operos ir baleto gerbėjų Lietuvoje yra gerokai daugiau, nei uždarose erdvėse šiuo metu leidžiama surinkti žiūrovų. Tačiau „Nepapasakotas istorijas“ lengvai galės išgirsti visi, birželio 10 dieną 20 valandą prisijungę prie LNOBT YouTube kanalo arba lrytas.lt interneto portalo.

Jubiliejinio sezono pabaigą turėjo puošti du operos ir baleto klasikos šedevrai – Gaetano Donizetti opera „Ana Bolena“ bei Adophe'o Adamo baletas „Žizel“. Tačiau įvedus karantiną, teatro artistai nebegalėjo rengti bendrų repeticijų, o uždarius valstybių sienas į Vilnių negalėjo atvykti ir pagrindiniai šių premjerų kūrėjai –„Anos Bolenos“ dirigentas, LNOBT Operos meno vadovas Sesto Quatrini, režisierius Andrea De Rosa (Italija) ir „Žizel“ choreografė Lola de Avila (Ispanija).

Sezono pabaigos koncerte „Nepapasakotos istorijos“ birželio 10 d. 20 val. išvysite ištraukas iš premjerai rengiamų spektaklių „Ana Bolena“ ir „Žizel“. Jas pristatys operos solistai Joana Gedmintaitė, Justina Gringytė, Jovita Vaškevičiūtė ir Liudas Mikalauskas, taip pat trys baleto artistų poros: Kristina Gudžiūnaitė ir Genadij Žukovskij, Anastasija Čumakova ir Daniel Dolan, Gohar Mkrtchyan ir Jeronimas Krivickas.

Žiūrėti koncertą

Naujienlaiškio prenumerata

Loading