success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Kino pavasaris

NAKTINIS „HÄXAN“ (1922) SEANSAS SU MANFREDO GYVO GARSO TAKELIU

LNOBT Didžioji salė
(rež. Benjamin Christensen / vert. I. Toleikytė, Pirmoji Banga/ 1922 / Švedija, Danija / 105 min.)
NAKTINIS „HÄXAN“ (1922) SEANSAS SU MANFREDO GYVO GARSO TAKELIU

​​Vienam vakarui LNOBT taps naktiniu klubu ir užsipildys tamsa, o už pulto stos vienas žymiausių Lietuvos elektroninės muzikos veidų – Manfredas. Mistika, šaižūs klyksmai, nebylus siaubo filmas ir unikaliai šiam seansui sukurtas garso takelis – tokio demoniško tandemo operos sienos dar negirdėjo.

Kapų plėšimas, kankinimai, apsėstos vienuolės ir šėtoniškas šabas: legendiniame Benjamino Christenseno nebyliame filme dramatiškų vinječių serija vaizduoja raganavimo istoriją nuo pirmųjų dienų iki dabarties (šiuo atveju – 1922 m.). Čia persipina gotikinis siaubas, atkuriamoji dokumentika ir esė žanrai, dėl kurių sąsajos filmas nepanašus į nieką kitą kino istorijoje. 

Garso takelį specialiai šiam seansui sukurs ir gyvai atliks Manfredas – tarptautiniu mastu pripažintas didžėjus, prodiuseris, vienas svarbiausių Lietuvos elektroninės muzikos atstovų. Manfredas taip pat yra radijo „Radio Vilnius“ ir įrašų leidyklos bendraįkūrėjas, o 2023 m. drauge su multiinstrumentalistu Marijumi Aleksa įkūrė eksperimentinės krypties grupę „Santaka“.

Filmas orginalo kalba su lietuviškais ir angliškais subtitrais.

Vilniaus miesto kino festivalis KINO PAVASARIS šiemet vyks kovo 14-27 d.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading