success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Baletas

NACIONALINIO BRNO TEATRO BALETŲ TRIPTIKAS

Valdovų rūmų Didysis kiemas
NACIONALINIO BRNO TEATRO BALETŲ TRIPTIKAS

LNOBT Open 2022 vieši Nacionalinis Brno baleto teatras. Tai antroji pagal dydį ir svarbą baleto trupė Čekijoje, jos repertuare klasikiniai ir neoklasikiniai pastatymai, taip pat modernaus šokio spektakliai. LNOBT Open festivalyje Brno baletas pristato tris vienaveiksmius baletus.

Žydroji rapsodija, sukurta George Gershwino fortepijonui ir orkestrui, neabejotinai žinoma visiems. Choreografė Markéta Habalová pagal šią muziką sukūrė savąją gyvenimo tarsi žaidimo viziją.

Gnava – choreografo Nacho Duato baletas. Žėrinti įtaigia muzikine partitūra, kupina Ispanijos ir Šiaurės Afrikos garsų, Gnava žavi savo publiką savo visa apimančia galia ir jausminga elegancija, derindama dvasingumą ir organišką ritmą. Gnava yra pavadinimas, nurodantis iš Sacharos kilusių įvairių mistinių musulmonų brolijų Maroke ir kitose Magrebo dalyse narius, kuriems būdingas dainų, šokių bei sinkretinių ritualų naudojimas kaip priemonė ekstazei pasiekti.

Trečiasis – choreografo Mario Radačovský sukurtas spektaklis Rossini. Tai epizodas iš Radačovský baleto Mikelandželas. Šešių šokėjų vyrų kūnai, skulptūros, o gal įkvėpimai... Tam tikra prasme šis baletas – tai lengva muskulatūros, idėjų ir idealų karikatūra, taip pat besigilinanti į vienu metu egzistuojančias fantaziją ir realybę bei vyriškumo stichiją.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading