success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Kino pavasaris

MAŽYTĖ MAMA

LNOBT Didžioji salė
2021, 83 min. / Prancūzija
MAŽYTĖ MAMA

Aštuonerių Neli ką tik neteko mylimos močiutės ir padeda tėvams tvarkyti savo mamos vaikystės namus. Ji tyrinėja namą ir aplinkinį mišką, kuriame jos mama Marion žaisdavo ir buvo pasistačiusi slėptuvę, apie kurią Neli tiek daug girdėjo. Vieną rytą mama išvažiuoja. Tuomet Neli sutinka bendraamžę mergaitę, statančią slėptuvę miške. Jos vardas – Marion. Tai poetiška istorija apie praradimą, atmintį, nuostabą ir vaizduotę mergaitės akimis.

„„Mažytė mama“ skleidžiasi lyg pasaka, apgaubta šiltos rudeniškos melancholijos. Sunkiomis temomis ji švelniai užgula ištvermingų jaunų veikėjų pečius. Gamtos belaikiškumo apsuptyje Sciamma’os tiksli režisūra nukreipia žvilgsnį į smalsią vaikišką nuostabą žengiant į stojišką suaugėlišką būtį. Minimalistine forma ir egzistencinių tiesų šnabždesiu filmas kalba skirtingoms kartoms ir kuria šviesų gedėjimo bei atminties paveikslą, pakylėja ir paguodžia mus prisiliesdamas prie gyvenimo ir mirties ribų.“ (Andrei Tănăsescu)

Pasaulinė premjera: Berlyno kino festivalis, Konkursinė programa 2021 m.
Apdovanojimai: Žiūrovų prizas, San Sebastiano kino festivalis, 2021 m.

Ukrainos piliečiams šį seansą dovanojame nemokamai. Filmas bus subtitruotas lietuvių ir ukrainiečių kalbomis. Atvykus į seansą, pakaks parodyti savo asmens tapatybę patvirtinanti dokumentą prie įėjimo budinčiam savanoriui.

Dialogai – prancūzų k.
Subtitrai – lietuvių, ukrainiečių k.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading