success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Kino pavasaris

„LIEPSNOJANČIOS MOTERS PORTRETAS"

LNOBT Didžioji salė
2019, 121 min., N-16
„LIEPSNOJANČIOS MOTERS PORTRETAS"

Kūrėjai

Režisierė; Scenarijaus autorė
Céline Sciamma
Aktoriai
Noémie Merlant, Adèle Haenel, Luàna Bajrami
Operatorė
Claire Mathon
Montažas
Julien Lacheray
Kompozitoriai
Arthur Simonini, Jean-Baptiste de Laubier

KRITIKŲ PASIRINKIMAS

 „Pasaulio žiūrovus ir Kanų kino festivalio žiuri pavergusiame filme Celine Sciamma meistriškai režisuoja subtilius aistros ir maišto atspalvius, o įsimylėjusios operatorės Claire Mathon kamera tapo viena kitoje prieglobstį radusių moterų portretus stulbinamo grožio Šiaurės Prancūzijos gamtos fone.“ (Aistė Račaitytė)

Nuošali sala Bretanėje, XVIII amžiaus vidurys. Jauna tapytoja Marijana (Noémie Merlant) pasamdoma nutapyti neseniai iš vienuolyno išėjusios Eloisos (Adele Haenel) vestuvinį portretą. Būsimoji nuotaka nežino apie savo motinos už nugaros planuojamas vestuves, todėl Marianai liepta tapyti slapta. Apsimesdama pasivaikščiojimų palydove, dailininkė dienomis ją tyrinėja, o nakčia, kai ji miega, tapo. Tiksint pirmoms ir paskutinėms Eloisos laisvės akimirkoms tarp moterų įsižiebia uždrausti jausmai.

25-ąjį kartą vyksiantis Vilniaus kino festivalis „Kino pavasaris“ kviečia žiūrovus drauge švęsti jubiliejų Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Išskirtinės patirtys tik keturiuose seansuose kovo 21–22 dienomis.

Šalis – Prancūzija
Dialogai – prancūzų
Subtitrai  lietuvių, anglų

Plačiau

Anonsas

 

Naujienlaiškio prenumerata

Loading