success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Kino pavasaris

PREMJERA: Begalybė

LNOBT Didžioji salė
2022 / 97 min / Italija, Prancūzija
PREMJERA: Begalybė

Kūrėjai

Režisierius
Emanuele Crialese
Scenarijaus autoriai
Emanuele Crialese, Francesca Manieri, Vittorio Moroni
Aktoriai
Penélope Cruz, Luana Giuliani, Vincenzo Amato, Patrizio Francioni, Maria Chiara Goretti
Prodiuseriai
Mario Gianani, Lorenzo Gangarossa
Operatorius
Gergely Pohárnok
Montažas
Clelio Benevento
Muzika
Rauelsson
Garsas
Pierre-Yves Lavoué

Aštunto dešimtmečio Roma. Klara (Penélope Cruz) ir jos vyras nebemyli vienas kito, bet nedrįsta žengti skyrybų keliu. Klara, prislėgta ir nusivylusi, susitelkia į tris savo vaikus. Ypač svarbus jai santykis su vyriausiuoju, kuris jaučiasi gimęs ne savo kūne. Nepaisydama aplinkinių nuomonės, Klara vaikams perduoda vertybes ir pasaulį tokį, kokį mato ji, – kupiną fantazijų, džiaugsmo, žaidimo ir laisvės. Net jei tai dar labiau skaldo šeimą... 

„Sophios Loren ir Saulės pliūpsnio derinys – taip tiksliai viena kritikė apibūdino šį Penélopės Cruz vaidmenį. Kaip sako filmo režisierius, epiniam kūriniui apie vaikystę reikėjo ne tik kūrybiškai subręsti, bet ir rasti tobulą mamą – aktorę, kuri padėtų vaikams atsiskleisti filmavimo aikštelėje. Nuostabu žiūrėti, kaip jai pavyksta didžiajame ekrane perteikti motinišką ryšį ir žavingą itališkos popklasikos energiją. O filmo muzikinės fantazijos yra lyg saldainiai, kurių nusipelnėme visi, grįžę į kino sales!“  (Ignė Smilingytė)

Pasaulinė premjera: Venecijos kino festivalis, Konkursinė programa, 2022 m. 

Režisieriaus biografija:

Emanuele Crialese (g. 1965, Romoje) režisūros mokėsi Niujorko universitete. 1997 m. jis debiutavo Sandanso kino festivalyje su filmu „Kadaise buvome nepažįstami“. 2002 m. antrasis jo filmas „Kvėpuoju“ tapo geriausiuoju Kanų kino festivalio Kritikų savaitėje ir buvo sėkmingai išleistas įvairiose pasaulio šalyse. Venecijos kino festivalyje jis pristatė „Naujajį pasaulį“ (2006, „Kino pavasaris“) ir „Žemę“ (2011), kuris buvo apdovanotas Specialiuoju žiuri prizu.  

Kalba: italų k.
Subtitrai: lietuvių k., anglų k.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading