success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Koncertas

Dolce far niente

Dolce far niente

Kūrėjai

Scenografė
Andrėja Puskunigytė
Režisierė ir idėjos autorė
Agnė Ambrozaitytė
Kostiumų dailininkė
Toma Stašytė

Dolce far niente (it. Saldusis dykinėjimas) – muzikinis spektaklis, sudarytas iš jums gerai žinomų skirtingų operų arijų, duetų, ansamblių, kuriančių naują teatrinį pasakojimą, kuris mažai susijęs su naudojamų operų siužetais. Čia muzika taps atmosferos kūrėja, o žymiąsias arijas išgirsite galbūt visai netikėtame kontekste. 

Šis muzikinis spektaklis Dolce far niente pakvies žiūrovą į saldžią ir lengvą aristokratų šeimos vakarienę, kurios dalyviais pasijus ir spektaklio žiūrovai. Nerūpestingos vakarienės fone, apėmus nuoboduliui, šeimos idilės paveikslas pamažu pradeda tirpti: vakaro eigoje viskas tampa nebevaldoma ir pradeda ryškėti tikrieji, neužmaskuoti šeimos veidai bei jų santykiai. Ar tai bus paskutinė bendra šeimos vakarienė?

Projektas yra Vilniaus 700 metų jubiliejaus programos dalis.  Šventės iniciatorius – Vilniaus miesto savivaldybė, programos kuratorius – Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“. Programos įgyvendinimą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija. Daugiau apie jubiliejui skirtą programą skaitykite www.700vilnius.lt.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading