success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Koncertas

Dainų dainelė 2024

LNOBT Didžioji salė
Dainų dainelė 2024

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė” tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių, šiemet švenčianti 50 metų jubiliejų. „Dainų dainelė“ siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius.

 Nuo 1974 m. rengiamas „Dainų dainelės“ konkursas 2024 m. mini 50 metų jubiliejų. Jau dvidešimt šeštą kartą organizuotas konkursas į profesionalaus muziko kelią atvedė ne vieną šiandien žinomą Lietuvos dainininką ar muziką. Net ir tie, kurie nepasirinko šios profesijos, „Dainų dainelę“ atsimena kaip vieną iš svarbių ir jaudinančių gyvenimo patirčių. Konkursas užaugino ne vieną kartą: jame dalyvavo vaikai, jiems užaugus ir tapus tėvais, ant scenos lipo jų vaikai, vėliau anūkai.

Gražia tradicija tapo baigiamąjį konkurso laureatų koncertą rengti Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

 2024 m. birželio 2 d. 15:45 val. kviečiame į jubiliejinį „Dainų dainelės“ laureatų koncertą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Rengėjai

   

Naujienlaiškio prenumerata

Loading