success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Kino pavasaris

„AUKSO KARŠTLIGĖ“ (1925) SU ŠV. KRISTOFORO KAMERINIU ORKESTRU

LNOBT Didžioji salė
(rež. Charles Chaplin / vert. L. Vaičius / 1925 / Jungtinės Valstijos / 95 min.)
„AUKSO KARŠTLIGĖ“ (1925) SU ŠV. KRISTOFORO KAMERINIU ORKESTRU

Jau trečius metus iš eilės LNOBT erdvės prisipildys šiluma, juoku ir nepamirštamomis patirtimis – tradicija tapęs Charlie Chaplin bei Šv. Kristoforo kamerinio orkestro tandemas ir vėl šokdins mažų ir didelių žiūrovų emocijas. Jūsų lauks ne tik ikoniška komedija visai šeimai „Aukso karštligė“, bet ir gyvai atliekamas jos garso takelis, filmui suteiksiantis unikaliais tonais alsuojančių spalvų. Šis duetas į sceną žengia tik kartą metuose – nepraleiskite!

Įsibėgėjus Klondaiko aukso karštligei jaunas vaikinas palieka namus Kalifornijoje ir keliauja išmėginti savo laimės. Kelionėje į Šiaurę jis aptinka ne tik aukso gyslą, bet ir pašėlusius nuotykius, draugystę ir meilę. Tai viena geriausių visų laikų komedijų, kur išvysite legendinę virto bato vakarienę, šokį su duonos kepaliukais ir ant bedugnės krašto balansuojančią trobelę. Savo laiku kritikų įvertinta „Aukso karštligė“ iki šiol tebėra vienas garsiausių Čaplino kūrinių. Jau šimtmetį mažus ir didelius žiūrovus džiuginančiame filme skambantį originalų garso takelį gyvai atliks Šv. Kristoforo kamerinis orkestras.

Filmas orginalo kalba su lietuviškais ir angliškais subtitrais.

Vilniaus miesto kino festivalis KINO PAVASARIS šiemet vyks kovo 14-27 d.

Režisieriaus biografija

Charlie Chaplinas (1889–1977) – nebyliojo kino eros ikona,labiausiai žinomas kaip Valkata – naivus ir mielas personažas, nerangiai įsiveliantis ir išsisukantis iš atsitiktinių situacijų, atpažįstamas iš apdriskusio kostiumo, juodo katiliuko ir lazdos. Valkata pasirodo daugelyje komiškiausių ir populiariausių to laikotarpio jo filmų, tarp kurių – „Valkata“ (trumpametražis, 1915), „Mažylis“ (1921), „Aukso karštligė“ (1925), „Didmiesčio žiburiai“ (1931), „Naujieji laikai“ (1936).

Apie Šv. Kristoforo kamerinį orkestrą

Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas, garbės dirigentas Donatas Katkus) garsėja universalumu, profesionalumu ir menine vaizduote. 2024 m. Šv. Kristoforo kamerinis orkestras švenčia 30 metų jubiliejų ir pristato išskirtines muzikines programas kartu su žinomais Lietuvos ir užsienio kolektyvais bei solistais. Susitikime jubiliejiniuose renginiuose ir švęskime kartu!

Naujienlaiškio prenumerata

Loading