Pradžia
en

„Polėkis“ kviečia jaunąsias šokėjas

„Polėkis“ kviečia jaunąsias šokėjas

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras po pastato modernizacijos rengiasi atverti duris 104-ojo sezono šurmuliui. Jau spalio 2 d., pirmadienį, savo įprastus užsiėmimus statybininkų atnaujintoje, šiltesnėje ir patogesnėje baleto repeticijų salėje pradės klasikinio ir modernaus šokio kolektyvas „Polėkis“, kurio auklėtinės dalyvauja didžiausio šalies teatro spektakliuose.

Margame sostinės šokio mokyklų žemėlapyje „Polėkis“ išsiskiria savo ilgametėmis tradicijomis (kolektyvas veikia nuo 1967 m.), ypatinga repeticijų vieta, leidžiančia gyvai matyti ryškiausias nūdienos baleto pažibas, ir galimybe įgyti tikros scenos patirties: jaunosios šokėjos dalyvauja ne tik kasmet rengiamuose „Polėkio“ koncertuose, bet ir LNOBT spektakliuose.

„Dar vienas mūsų kolektyvo privalumas yra tas, kad klasikinio šokio užsiėmimuose groja profesionali baleto koncertmeisterė Yana Lebedeva. Gyva muzika šokio pamokose šiandien jau tapo prabanga: dauguma mokyklų pasikliauja muzikos įrašais“, – teigia „Polėkio“ vadovė Indrė Pačėsaitė.

Klasikinio ir modernaus šokio pamokas „Polėkyje“ veda profesionalios šokėjos: pati I. Pačėsaitė, Ilva Juodpusytė-Eklerienė ir Olga Venckutė.

„Pirmosiomis spalio savaitėmis pamokose lauksime ir naujų kolektyvo narių – šokio paslaptis norinčių pažinti mergaičių. Amžius nėra svarbu: turime grupių ir ketverių metukų nenuoramoms, ir subrendusioms gimnazistėms. Kviečiame tiesiog atvykti į pamoką ir pačioms pajusti kolektyvo atmosferą: jei nepatiks – tėvams už tokį pabandymą mokėti nereikės. Tik svarbu nepavėluoti, nes laisvų vietų skaičius grupėse yra ribotas“, – teigia „Polėkio“ vadovė Indrė Pačėsaitė.

Užsiėmimų skaičius „Polėkyje“ auga kartu su šokėjomis: 4–6 metukų vaikų grupėje pamokos vyksta kartą per savaitę, 7–10 metų mergaitės susitinka po du kartus, 10–13 metų mergaitės – po tris kartus per savaitę. Daugiausiai laiko teatre praleidžia 14-mečių ir vyresnių merginų grupę lankančios šokėjos: per savaitę jos gauna po dvi klasikinio ir dvi šiuolaikinio šokio pamokas.

Svarbi naujovė: šiais metais „Polėkis“ tapo akredituotu neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) teikėju, tad dalis mokesčio už šokio pamokas mokyklinio amžiaus mergaitėms galės būti kompensuojama iš NVŠ krepšelio. Įskaičiavus šią kompensaciją, mokyklinio amžiaus mergaičių pamokos jų tėvams kainuos 40 Eur per mėnesį. Ikimokyklinukų lavinimas „Polėkyje“, kaip ir pernai, mėnesiui kainuos 30 Eur.

Naują sezoną „Polėkis“ pradeda spalio 2 dieną. Pasiteirauti dėl priėmimo sąlygų ir užsiėmimų laiko galima paskambinus kolektyvo vadovei I. Pačėsaitei tel. +370-645-45013.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading