success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Monika Liu į vasaros nakties sceną žengė kartu su LNOBT simfoniniu orkestru

Monika Liu į vasaros nakties sceną žengė kartu su LNOBT simfoniniu orkestru

Monika Liu turi daug gerbėjų – tai paaiškėjo iš karto, vos tik festivalis „LNOBT Open“ pradėjo dainininkės koncerto su LNOBT simfoniniu orkestru bilietų prekybą. Viskas buvo iššluota per keletą dienų.  

Ir štai lauktasis vakaras atėjo – toks pat karštas, kaip prieš tai buvę festivalio vakarai. Monikos Liu gerbėjai užtvindė Valdovų rūmų muziejaus kiemą.

Programą, parengtą kartu su LNOBT simfoniniu orkestru ir jo vyriausiuoju dirigentu Ričardu Šumila, pati dainininkė vadina savo gyvenimo pasirodymu. Monika Liu neslėpė, kad klasikinė muzika jai buvo artima nuo pat mažens: „Slapta svajojau studijuoti operinį dainavimą, o čia gavau progą „pažaisti“ tokio stiliaus dainininkę. Bet iš tiesų koncerto programa labai įvairi, joje išbandau skirtingus charakterius. Geriausios mano dainos gimė, kai pradėjau jas kurti lietuvių kalba“, – akcentavo artistė.

Kone visus atliekamus kūrinius lydėjo atlikėjos pasakojimai apie jų atsiradimą ir su tuo susietus asmeninius prisiminimus. Dainų aranžuotes simfoniniam orkestrui parašė kompozitorius Jievaras Jasinskis.

Monikos Liu koncertas su LNOBT simfoniniu orkestru – jau trečiasis šiųmečio „LNOBT Open“ festivalio renginys. Liepos 1 ir 2 dienomis festivalį užbaigs legendinio choreografo Maurice‘o Béjart‘o įkurtos trupės „Béjart Ballet Lausanne“ atvežamas pasirodymas.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading