Pradžia
en

LNOBT aptars muzikinės kultūros sklaidą regionuose

LNOBT aptars muzikinės kultūros sklaidą regionuose

Gegužės 13 d. (ketvirtadienį) 15 val. kviečiame į virtualų forumą „LNOBT ir regionų bendradarbiavimas: naujas požiūris – platesnės perspektyvos“. Tiesioginiame pokalbyje su Lietuvos kultūros centrų asociacijos atstovais mėginsime sužinoti, kiek šalies regionų gyventojams reikia operos, baleto, šiuolaikinio šokio ar klasikinės muzikos renginių, į kokias auditorijos grupes jie turėtų būti orientuoti ir ką Lietuvos miestelių gyventojams galėtų pasiūlyti LNOBT.

Ar sostinės kultūros įstaigų darbuotojai visada geriausiai žino, kokių renginių labiausiai laukia atokiau nuo didmiesčių gyvenantys žmonės? Kaip regionų kultūros centrų atstovams sekasi pristatyti, anonsuoti vietos gyventojams iš miestų atvežamus spektaklius ir koncertus? Kas trukdo aktyvesnei aukštos meninės kokybės renginių sklaidai regionuose? Ir kaip ten gyvenančiųjų norą lankytis renginiuose paveikė pandemija?

Šiuos bei kitus klausimus gegužės 13 d. 15 val. ketiname aptarti LNOBT inicijuotame virtualiame forume „LNOBT ir regionų bendradarbiavimas: naujas požiūris – platesnės perspektyvos“. Forume dalyvaus LNOBT generalinis direktorius Jonas Sakalauskas, kultūros viceministras Albinas Vilčinskas, Lietuvos kultūros tarybos laikinasis pirmininkas Mindaugas Bundza, Kultūros centrų tarybos pirmininkė, Molėtų kultūros centro direktorė Inga Narušienė, Lietuvos kultūros centrų asociacijos viceprezidentė, Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė, Zarasų kultūros centro direktorius Aurimas Gudas ir Pasvalio kultūros centro direktorius Robertas Lavickas.

Forumo moderatorius – Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas, Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis.

Virtualus forumas „LNOBT ir regionų bendradarbiavimas: naujas požiūris – platesnės perspektyvos“ bus transliuojamas LNOBT „Facebook“ paskyroje ir „YouTube“ platformoje. Ten vėliau galėsite peržiūrėti ir forumo vaizdo įrašą, kuris, tikime, ne vien tik LNOBT ateityje pravers parenkant programas ir maršrutus būsimoms artistų gastrolėms po Lietuvą.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading