success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Jonas Sakalauskas: „Ačiū, kad sugrįžtate“

Jonas Sakalauskas: „Ačiū, kad sugrįžtate“

Pirmąjį operos solistų koncertą po karantino LNOBT terasoje palydėjo karšto šokolado aromatas. Nuo šiol ši terasa bus atvira visiems, ieškantiems ramybės sostinės širdyje.

„Ačiū, kad pas mus sugrįžtate. Neatsitiktinai susitinkame čia, prie kaskadomis almančio teatro fontano: tai puiki vieta vasaros renginiams, kur ateityje vilniečiams ketiname parodyti dar ne vieną šaunų meninį sumanymą. O dabar kartu su visa Lietuva norime padėkoti tiems, kas padėjo atsilaikyti pandemijos krizės akivaizdoje ir tuo pačiu suteikė mums galimybę vėl drauge klausytis nuostabios muzikos“, – prieš solistų Viktorijos Miškūnaitės ir Tomo Pavilionio pasirodymą ant teatro laiptų tarė LNOBT generalinis direktorius Jonas Sakalauskas.

Pirmojo pokarantininio koncerto klausytojų prie teatro, kaip ir kitose kultūros akcijos „Ačiū, Lietuva!“ renginių vietose, saulėtą vasaros pavakarę susibūrė nemažai. Per akcijos rengėjų skirtą ketvirtį valandos solistai V. Miškūnaitė ir T. Pavilionis spėjo padainuoti dvi ištraukas iš Giacomo Puccini operos „Bohema“ ir Barinkajaus kupletus iš Johanno Strausso operetės „Čigonų baronas“. Kaip gimtoji šalis nenumaldomai šaukė daug pasaulio regėjusį Barinkajų, taip ir teatras per ilgus karantino mėnesius nenustojo traukęs iš jo pasitraukusių artistų. 

Kaip dėkingumo ženklą kovos su klastinguoju koronavirusu avangarde stovintiems Santaros klinikų medikams LNOBT pirmąją vasaros dieną nuvežė termosų su garsiuoju operos karštu šokoladu. Po „Ačiū, Lietuva!“ koncerto prie teatro susirinkusių klausytojų taipogi laukė staigmena: galimybė pasimėgauti karštu šokoladu prie staliukų LNOBT terasoje. Nuo šiol ši terasa ieškančiųjų ramybės sostinės širdyje nuo 11 iki 18 valandos lauks kasdien, išskyrus sekmadienius ir pirmadienius.

Naujienos

Naujienlaiškio prenumerata

Loading