success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Ant LNOBT eglutės – kojinės ir siūlai, kviečiantys dalintis šiluma su ukrainiečiais

Ant LNOBT eglutės – kojinės ir siūlai, kviečiantys dalintis šiluma su ukrainiečiais

Kalėdos LNOBT šįmet dvelkia namų šiluma: šventinė eglutė teatro fojė padabinta virbalais, siūlų kamuoliais ir megztomis kojinėmis. Neįprastais dekoratyviniais akcentais teatro kolektyvas skatina savo žiūrovus parūpinti vilnonių kojinių Ukrainos kariams.

„Į mūsų namus ateina gražios ir jaukios Kalėdos. Jau šviečia eglutė, kuri yra mūsų bendrystės ir šilumos simbolis. Netrukus prasidės nuostabus spektaklis, kuris jums visiems atneš šventę. Tačiau yra šalis, kurią ginantys žmonės dabar labai stokoja šilumos. Tad kviečiame teatro žiūrovus pasidalinti šiltais linkėjimais su ukrainiečiais – megzti vilnones kojines ir  dovanoti jas Ukrainos kovotojams. Žinoma, galima ir tiesiog paaukoti nevyriausybinei organizacijai „Blue Yellow““,  – sako LNOBT generalinis direktorius Jonas Sakalauskas.

Žiemos švenčių metu teatro fojė rasite specialias pintines, kuriose kviečiame palikti Ukrainos kovotojams skirtas savo pačių numegztas arba nupirktas vilnones kojines. Akcijai pasibaigus, lietuvių širdžių gerumu sušildytos dovanėlės iškeliaus į karo frontą.

LNOBT eglutė, paklūsdama senai teatro tradicijai, visomis savo švieselėmis sužibo prieš pirmąjį šios žiemos „Spragtuko“ spektaklį. Pagrindinius vaidmenis jame atliko kylančios baleto žvaigždės Marija Kastorina ir Edvinas Jakonis.

Kalėdų eglutė džiugins LNOBT žiūrovus iki sausio 8 d. Stilisto Manto Petruškevičiaus sukurtą šventinę kompoziciją su butaforine karieta iš arti galės apžiūrėti ir teatro rengiamų ekskursijų dalyviai.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading