Kviečiame dalyvauti kasmetinėje OPEROS SOLISTŲ PERKLAUSOJE!

2019 m. balandžio 13 d. 10:00 val. LNOBT Didžiojoje salėje vyks operos solistų perklausa, kurioje gali dalyvauti profesionalūs operos solistai ir dainavimo specialybės magistrantai.

Registracija vyksta iki balandžio 7 d.

Perklausai reikalinga paruošti 3 operų/operečių arijas, iš esančių LNOBT repertuare:

  • Operos: Karmen, Figaro vedybos, Ernani, Bohema, Lošėjas, Ana Bolena, Madam Baterflai, Manon
  • Operetės: Šikšnosparnis, Linksmoji našlė, Vienos kraujas, Kandidas
  • Šokio spektakliui „Amžinybė ir viena diena“ ieškome smulkaus sudėjimo mecosoprano.

 

LNOBT skelbia konkursą Pastatymų, renginių ir gastrolių organizavimo skyriaus koordinatoriaus pareigoms užimti

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras skelbia konkursą Pastatymų, renginių ir gastrolių organizavimo skyriaus koordinatoriui / asistentui.
Darbo pobūdis: asistavimas pastatymų, renginių ir gastrolių organizavimo skyriaus prodiuseriams, susirašinėjimas lietuvių ir anglų (ir/ar kitomis) kalbomis, įvairių dokumentų ruošimas, viešų pirkimų procedūrų vykdymas bei su tuo susijusios dokumentacijos forminimas, skrydžių bei viešbučių rezervavimas, sutarčių projektų rengimas, naujų spektaklių pastatymų, renginių ir gastrolių koordinavimas, kiti organizaciniai bei asistavimo darbai.
Reikalavimai: puikios anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu, privalumas anglų verslo kalba); puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programomis); iniciatyvumas, atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija; gebėjimas kokybiškai atlikti užduotis laikantis nustatytų terminų.

Rusų ar vokiečių kalbų žinojimas ir patirtis muzikos, teatro ir/ar kultūros vadybos bei administravimo srityse būtų privalumas.
Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką su nuoroda „Asistentas“ iki 2019 m. vasario 1 d. siųsti adresu producer@opera.lt

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.
Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika