Spektaklis vaikams
BRUKNELĖ
2020 m. sausio 19 d.
LNOBT Didžioji salė
2 veiksmų opera vaikams lietuvių kalba. Trukmė 2.10 val.

Kūrėjai

Kompozitorius

Jonas Tamulionis

Libreto autorė

Milda Brėdikytė

Muzikos vadovas ir dirigentas

Robertas Šervenikas

Dirigentas

Alvydas Šulčys

Režisierius

Gytis Padegimas

Dailininkė

Birutė Ukrinaitė

Choreografė

Agnija Šeiko

Vaizdo projekcijų dailininkas

Simonas Glinskis

Šviesų dailininkas

Levas Kleinas

Choro vadovas

Česlovas Radžiūnas

Nauja lietuviška opera vaikams Bruknelė visai neseniai kompozitoriaus Jono Tamulionio sukurta specialiai mūsų teatrui. Jos premjera – didelė šventė mums visiems. Ilgai lauktą viešnią į teatro sceną atlydėjo visa svita operos veikėjų – Bruknelės mylimasis Dzingutis, jos draugė Mėlynė, išmintingasis miško Monas su monukais, geroji ragana Piesta, klastingoji laumė Žydrūnė, Jo Tamsenybė Paralius ir visi Nakšijos nelabšiai. Tikriausiai visi skaitėte poeto Martyno Vainilaičio sukurtą poemą – pasaką Bruknelė, tad visi tie veikėjai jums jau pažįstami. Juk opera sukurta pagal šią pasaką, kuri ir pačiam poetui Martynui Vainilaičiui buvo brangiausias jo kūrinys. Nepaprastai gražia ir turtinga lietuvių kalba parašytos eilės, negirdėti žodeliai – tikra atgaiva ir klausytojams, ir dainuojantiems solistams.

Bruknelėje jūsų laukia stebuklai, ir jie visai kitokie, nei kompiuterio ekrane. Tai visas pasakos pasaulis, kuriame visada nugali gėris, kuriame pildosi svajonės. Tad, dėmesio! Dirigentas pakelia rankas, skleidžiasi scenos uždanga… Pasaka apie Bruknelę, mergelę uogelę, prasideda.

Premjera 2010 m. kovo 20 d.

Pasirodymų datos

sausio
12:00
LNOBT Didžioji salė
Pirkti
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.
Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika