Koncertas
ALGIMANTO RAUDONIKIO AUTORINIS KONCERTAS
2019 m. gegužės 4 d.
Koncertas

ATLIKĖJAI

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“
Vyriausiasis dirigentas Ugnius Vaiginis

Solistai:
Giedrė Kelpšaitė, Judita Leitaitė, Gabrielė Pavilionė, Kristina Zmailaitė, Lijana Žiedelytė, Paulius Bagdanavičius, Eugenijus Chrebtovas, Valdemaras Frankonis, Viktoras Malinauskas, Tomas Pavilionis, Edmundas Seilius, Mečislovas Subelis.

Koncertą ves charizmatiškasis muzikologas Viktoras Gerulaitis, dalyvaus pats maestro Algimantas Raudonikis.

Nedaug atsiras Lietuvoje žmonių, kuriems nebūtų žinomas ir artimas kompozitoriaus Algimanto Raudonikio vardas. Maestro yra sukūręs daugiau kaip 700 įvairių žanrų kūrinių (iš jų apie 500 dainų ir per 100 šokių), surengęs beveik 500 autorinių koncertų Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Už nuopelnus Lietuvos muzikinei kultūrai 2014 m. kompozitoriui įteikta Vyriausybės kultūros ir meno premija.

Lietuvos kompozitorių sąjunga ir Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ kviečia į estradinės muzikos korifėjaus, kompozitoriaus Algimanto Raudonikio autorinį jubiliejinį dviejų dalių koncertą, kuriame klausytojus džiugins ne vieną gerbėjų kartą išauginusios dainos: „Tėvynė“, „Tau, mama“, „Lauksiu tavęs ateinant“ (geriau žinoma, kaip „Skinsiu raudoną rožę“), „Švelnumas“, „Krantų gėlė“, „Vakaras su gėle“, „Dar širdyje ne sutema“ ir daugelis kitų.

Pasirodymų datos

Nėra informacijos

Kūrėjai

Atlikėjai

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.
Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika