Bravissimo

Sesto Quatrini: „Noriu šviežio oro gūsio”

LNOBT Operos meno vadovas S. Quatrini paaiškino, kodėl teatro vyriausiuoju dirigentu pasirinko Ričardą Šumilą ir išdėstė artimiausius savo paties kūrybinius planus tiek Vilniuje, tiek kitose pasaulio šalyse.
Plačiau

Ričardas Šumila: „Svarbu atvirai kalbėtis“

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras turi naują vyriausiąjį dirigentą: į šias pareigas paskirtas 34-erių metų Ričardas Šumila. „Norėčiau būti dirigentų bendramintis ir bendradarbis, padedantis spręsti iškylančias problemas ir atveriantis kelius kolektyvo augimui“, – teigia naujasis vadovas.
Plačiau

Sesto Quatrini dalinasi savo operų Top 5

Naujasis LNOBT operos meno vadovas dalinasi savo operų TOP 5!
Plačiau

LNOBT operos meno vadovas Sesto Quatrini: „Muzika turi būti kultūros skleidėja“

Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto teatrui žengiant į naująjį sezoną, teatro operos meno vadovo pareigas pradeda eiti charizmatiškas italų dirigentas Sesto Quatrini, kurį mūsų šalies publika jau galėjo išgirsti ne kartą. Dirigentas LNOBT scenoje koncertavo su latvių primadona Kristīne Opolais, vėliau sukūrė neužmirštamą Vincenzo Bellini operos Kapulečiai ir Montekiai interpretaciją. Ir nors dirigento darbų grafike, išmargintame ryškiausių pasaulio operos teatrų vardais, sunku rasti laisvų tarpų, vis dėlto Lietuvai vietos čia pakanka ir netgi daugės.
Plačiau
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.
Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika