Teatralizuoti koncertai regionuose

Galerija

2017-2018 metų sezono pradžioje su Teatro operos solistais – stažuotojais buvo paruošta nauja edukacinė programa „Neklausk meilės vardo“. Pirmoji jos išvyka įvyko lapkričio 14 dieną į netoliese esantį Vievį, kurio pradinės mokyklos salėje susirinko būrys norinčių galbūt ne tik pasidžiaugti nuotaikingu koncertu, bet ir pirmą kartą gyvai pamatyti dainuojančius operos solistus.

 

Su šia pograma gruodžio 13 dieną aplankėme ir dar Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro edukacinių renginių neturėjusius Kaišiadoris. Miesto kultūros centro publika ir LNOBT gerbėjas Kaišiadorių miesto meras šiltai sutiko mūsų stažuotojus ir nekantrauja savo miestui pristatyti daugiau bendradarbiavimo su teatru vaisių.

 

Programa „Neklausk meilės vardo“ nuskambėjo ir Utenoje. Šio miesto meno mokykloje Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistai – stažuotojai pasirodė 2018 metų vasario 8 dieną.

 

Edukacinė operos solistų – stažuotojų programa „Neklausk meilės vardo“

2017 m. lapkričio 14 d. Vievio pradinėje mokykloje

2017 m. gruodžio 13 d. Kaišiadorių kultūros centre

2018 m. vasario 8 d. Utenos meno mokykloje


Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.
Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika