Renginiai, skirti 2017-2018 metų sezono premjeroms

Galerija

Prieš pirmąją sezono premjerą – baletą „PROCESAS“ – lapkričio 11 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko šio spektaklio pristatymo renginys. Jame dalyvavo trys baleto kūrybinės komandos nariai – kompozitorius Mindaugas Urbaitis, choreografas Martynas Rimeikis ir libreto autorius Laurynas Katkus. Susirinkusi publika ne tik išgirdo daug įdomių detalių apie baleto kūrybinį procesą, tačiau galėjo ir patys užduoti klausimus apie šią didelio susidomėjimo sulaukančią Teatro sezono premjerą.

 

Šventinius Lietuvos valstybei 2018-uosius metus LNOBT žymi nauja nacionalinė opera „POST FUTURUM“, kurios pristatymui ir edukacijai taip pat skiriama daug dėmesio. Vasario 20 dieną naujasis veikalas edukacinio susitikimo metu buvo pristatytas Didžiasalio bendruomenei, 26 dieną „POST FUTURUM“ įdomybės keliavo į Vievį, o 27 dieną operos pristatymas įvyko sostinėje – Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Po pirmųjų premjerų garsas apie „POST FUTURUM“ nenustojo sklisti – kūrinys kovo 20 dieną pristatytas Šalčininkų r. Eišiškių gimnazijoje, kovo 29 dieną – Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje. Paskutiniai apie „POST FUTURUM“ įdomybes šiame sezone išgirdo Alytaus moksleiviai. Jotvingių ir Šv. Benedikto gimnazijose LNOBT edukatoriai lankėsi balandžio 19 dieną.


2017 m. lapkričio 11 d. 13 val.

Baleto „PROCESAS“ pristatymas – edukacinis susitikimas Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje


2018 m. vasario 20 d.

Operos „POST FUTURUM“ pristatymas – edukacinis susitikimas Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje

 

2018 m. vasario 26 d.

Operos „POST FUTURUM“ pristatymas – edukacinis susitikimas Vievio pradinėje mokykloje


2018 m. vasario 27 d.

Operos „POST FUTURUM“ pristatymas – edukacinis susitikimas Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje


2018 m. kovo 20 d. 

Operos „POST FUTURUM“ pristatymas – edukacinis susitikimas Šalčininkų r. Eišiškių gimnazijoje


2018 m. kovo 29 d.

Operos „POST FUTURUM“ pristatymas – edukacinis susitikimas Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje


2018 m. balandžio 19 d.

Operos „POST FUTURUM“ pristatymai – edukaciniai susitikimai Alytaus Jotvingių gimnazijoje ir Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje


Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.
Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika