Operos akademija 2017-2018

Galerija

2017-ųjų rudenį kartu su nauju Teatro sezonu prasidėjo ir naujas „Operos akademijos“ renginių sezonas.

Užsiregistravusi nauja opera susidomėjusių žmonių grupė spalio 26 dieną dalyvavo susitikime, skirtame operai „FIGARO VEDYBOS“. Su nematoma operos solistų veiklos dalimi supažindino šioje operoje dainuojantis Liudas Mikalauskas. Pirmajame naujo kurso susitikime „akademikams“ padovanojome ir išsamią ekskursiją po Teatro užkulisius.

Ne pirmus metus šiame renginių cikle dalyvaujančius asmenis lapkričio 8 dieną kvietėme stebėti operos „Kapulečiai ir Montekiai“ repeticiją, kurioje kreipėme dėmesį į choro darbą operos pastatymuose. Išėjus iš repeticijos, edukacinio renginio dalyvius pasitiko LNOBT choro direktorius, kuris detaliau papasakojo apie spektakliuose dainuojančio choro veiklos specifiką.

 

Kitas naujo kurso „Operos akademijos“ susitikimas vyko gruodžio 9 dieną. Renginio metu operos solistas Rafailas Karpis pasidalino asmenine patirtimi siekiant operos solisto profesijos, padėjo suprasti operetės žanro subtilybes, prisiminė mylimiausius vaidmenis ir atskleidė įvairių užkulisinių savo profesijos detalių.

Šiuo ciklu siekiame žiūrovui parodyti, koks įdomus, bet kartu ir sudėtingas yra operos artistų darbas bei spektaklių kūrimo PROCESAS. Susitikimų metu dalyviai išgirsta apie konkrečius operų pastatymus, atlikimo subtilybes, susitinka su spektaklių kūrėjais ir atlikėjais, netgi praveria scenos uždangą ir pamėgina pajausti Teatro magiją.

 

2017 m. spalio 26 d. 

Susitikimas su operos solistu Liudu Mikalausku, ekskursija po teatro užkulisius

 

2017 m. lapkričio 8 d.

Susitikimas su LNOBT choro direktoriumi Petru Paulavičiumi, operos „Kapulečiai ir Montekiai“ repeticijos stebėjimas

 

2017 m. gruodžio 9 d.

Susitikimas su operos solistu Rafailu Karpiu

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.
Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika