Atraskite operą!

Galerija

Jau 3-čius metus Teatras dalyvavo kultūros edukacijos savaitėje MENŲ DŪZGĖS. Šiemet, balandžio 11 d. mokyklų vadovus ir pedagogus kvietėme atrasti operą!


Aktyvi edukacinė veikla vaikams ir jaunimui Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre buvo pradėta 2003 m., tad jau 14-tus metus kuriamos edukacinės programos, pristatomos ir pačiame teatre, ir visoje Lietuvoje. Vienas edukacines programas rengia edukacinių projektų koordinatorė, teatro artistai, kitas – rengiame drauge su moksleiviais, įtraukiant juos aktyviai dalyvauti programoje. 
Teatro edukaciniai projektai labai įvairūs, vieni vyksta teatre kviečiantis jaunimą, kiti – keliauja į mokyklas, kultūros centrus, bibliotekas visoje Lietuvoje. 
Šio susitikimo metu kvietėme Jus atrasti Ludwig van Beethoven operą FIDELIJUS. Apie ją pasakojo muzikologė Eglė Ulienė ir spektaklio Muzikos vadovas ir dirigentas Martynas Staškus. Renginio „Atrask operą“ metu galėjote stebėti spektaklio repeticiją! Tikimės, jog drauge atrasime būdų paįvairinti pamokas mokykloje. Taip pat visiems atvykusiems dovanojome teatralizuotą ekskursiją po Teatro užkulisius! 
Ir tai dar ne viskas! Balandžio 12 d., 18.30 val. rodėme jau minėtą L. van Beethoven operą FIDELIJUS. Valandą prieš spektaklį, mokytojai, kasoje pateikę pažymėjimą, bilietą gali įsigyti su 70 procentų nuolaida!

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.
Daugiau informacijos rasite: Privatumo politika