Pradžia
en
Koncertas

Avanscena gyvai

LNOBT Didžioji salė
Avanscena gyvai

Teatrų gerbėjų karantino vakarus namuose šiais metais muzika praskaidrindavo virtualūs „Avanscenos“ koncertai, kuriuose skambėjo LNOBT operos ir choro artistų balsai. Dabar dainininkai nori prisiminti tikrus aplodismentus: gegužės 6, 7 ir 8 dienomis LNOBT Didžiojoje salėje klausytojų laukia operos solistų rečitalių ciklas „Avanscena gyvai“.

Gegužės 6 d. 18.30 val. dainininkai Regina Šilinskaitė ir Mindaugas Jankauskas, padedami koncertmeisterio Justo Čeponio, nukels į XIX a. pabaigos–XX a. pradžios Vieną ir Paryžių.

Gegužės 7 d. 18.30 val. ekskursijon po įvairiaspalvę Europos vokalinę muziką pakvies dainininkai Julija Stupnianek-Kalėdienė ir Steponas Zonys (akompanuos Lina Giedraitytė ir J. Čeponis).

Gegužės 8 d. 18.30 val. operos solistai Joana Gedmintaitė ir Liudas Mikalauskas kartu su koncertmeisteriu J. Čeponiu atliks lietuvių kompozitorių Stasio Šimkaus, Balio Dvariono, Vytauto Klovos, Giedriaus Kuprevičiaus kūrinių programą, o pabaigai pridės nuotaikingų Gioacchino Rossini „Sevilijos kirpėjo“ ir Gaetano Donizetti „Meilės eliksyro“ ištraukų. 

Naujienlaiškio prenumerata

Loading