Dovanų kuponai      

Apie "Bravissimo"

Bravissimo – žurnalas apie operą ir baletą


Pradėtas leisti 2005 m. rugsėjį.

CREDO
Žurnalas apie operos ir baleto meną, patrauklūs ir kokykiški straipsniai tiek apie LNOBT teatro kūrybinį gyvenimą, tiek apie kitų Lietuvos bei pasaulio teatrų įvykius.

TEMATIKA
Daugelyje valstybių operos ir baleto teatrai turi savo leidinius, pvz., Niujorko „Metropolitan Opera“ leidžia žurnalą „Opera News“. Senas tradicijas turi britų „Opera“, vokiečių „Opernwelt“, prancūzų „Dance Magazine“ ir t. t. Tokia spauda pasižymi ne tik kokybiška poligrafija, patraukliu apipavidalinimu, bet ir profesionaliai parašytais straipsniais. Žurnale „Bravissimo“ pristatomi, aptariami įdomesni spektakliai, asmenybės, operos ir baleto meno reiškiniai, spausdinami kritikų straipsniai, naujienos.

SVARBIAUSIOS RUBRIKOS
Pagrindinį įvykį pristatome „Rampos šviesoje“, „Vis-a-vis“ – menininko portretas, „Tema“ ir „Istorijos puslapiai“– vieta analitiniams bei istoriniams straipsniams, „Menu akimirką žavingą“ – nostalgiška rubrika besiilgintiems praeities žvaigždžių, „Pasaulio teatrai“ – žvilgsnis svetur. „Apžvalgose“ ir „Įvairenybėse“ – teatro gyvenimo panorama ir pasaulinis kontekstas, „Apie mus“ – žvilgsnis į intriguojančius teatro užkulisius, „Coda“ – įdomybės. „Teatro draugai“ – vieta partnerių anonsams.

STIPRIOSIOS SAVYBĖS
Žurnalas orientuotas į operos ir baleto meno mėgėjus, lankančius teatrą ir besidominčius scenos menu, taigi turinčius subtilesnių estetinių ir dvasinių poreikių. Tai lemia pateikiamos medžiagos kokybę, nepigumą ir kartu vaizdinį patrauklumą.

ŽURNALAS PLATINAMAS
LNOBT, Kauno ir Klaipėdos valstybiniuose muzikiniuose teatruose, Klaipėdos koncertų salėje.

TIRAŽAS
1650 egzempliorių.

ADRESAS
Vilnius, A. Vienuolio g. 1, tel: (8 5) 2610493, zurnalas@opera.lt.

KONTAKTAI

Laūra Karnavičiūtė, redaktorė 
(+370 5) 2616484

Nerijus Masevičius, vadybininkas
(+370 5) 2612646

 


Pasidalink: