Dovanų kuponai      

Spektakliai

KRISTINE OPOLAIS GALA KONCERTAS

Koncertai

Kaina: 10 - 60 €

KRISTINE OPOLAIS (sopranas) GALA KONCERTAS
Dirigentas Sesto Quatrini (Italija)
LNOBT orkestras

Koncerto mecenatė Nerija Kasparienė 

“K. Opolais, regis, visiškai susigyveno su vaidmeniu. Jos įtaiga nuolat augo, o pati solistė buvo tarsi apsupta ypatingos auros – tas spinduliavimas reikalaute reikalavo į ją žiūrėti, ir jausti visas jos emocijas. Toks efektas – tai žvaigždės požymis. Tai dainininkė, kurios laukia neįtikimai šlovinga ateitis. Niujorkui labai pasisekė turėti tokią asmenybę.” ("New York Observer")

Sopranas Kristīne Opolais yra iš Latvijos kilusi operos solistė. Ypatingą vietą jos repertuare užima Puccini operos – dainininkės sukurti pagrindiniai vaidmenys šio kompozitoriaus veikaluose sulaukė neįtikėtinos sėkmės svarbiausiuose pasaulio teatruose. 

Šiuo metu K. Opolais yra viena žymiausių operos solisčių, sėkmingai pasirodanti Niujorko Metropolitano operoje, Wiener Staatsoper, Deutsche Staatsoper Berlin, Bayerische Staatsoper, Teatro alla Scala, Karališkajame operos teatre Covent Gardene, Opéra National de Paris. Ji bendradarbiauja su tokiais dirigentais, kaip Danielis Barenboimas, Antonio Pappano, Danielis Hardingas, Louisas Langrée, Andris Nelsons, Gianandrea Noseda, Marco Armiliato, Marcas Minkowskis, Fabio Luisi, Kirillas Petrenko, Alainas Altinoglu ir Kazushi Ono. Tarp ryškiausių K. Opolais vaidmenų – Čio-Čio San (G. Puccini "Madam Baterflai"), Manon Lesko (G. Puccini "Manon Lesko"), Mimi (G. Puccini "Bohema"), Tatjana (P. Čaikovskio "Eugenijus Oneginas"), Undinė (A. Dvoržako "Undinė") ir kiti.

 

1984 m. Romoje gimęs Sesto Quatrini jau yra sukaupęs įspūdingą patirtį, paprastai nebūdingą tokiam jaunam kompozitoriui ir dirigentui. Šis menininkas išskiria savitomis kompozicijomis, atsidavimu klasikinės ir šiuolaikinės muzikos populiarinimui ir nuolatiniam savo talento ribų plėtimui. Maestro Quatrini yra Orchestra Sinfonica Abruzzese pagrindinis kviestinis dirigentas, Les Voix Concertantes de Paris muzikos vadovas, Bare Opera pagrindinis dirigentas ir naujo operos festivalio Prancūzijoje Festival Nuits de Salses muzikos vadovas. 

 

 

 

Pasidalink:

Atgal