Dovanų kuponai      

Spektakliai

KŪRYBINIS IMPULSAS V

Baletai

Kaina: 7 - 7 €

Baleto artistų menins projektas
Kūrybinis impulsas V
Projekto meno vadovas – LNOBT baleto meno vadovas  Krzysztof Pastor

Projekto choreografai Živilė Baikštytė, Eligijus Butkus, Kipras Chlebinskas, Jelena Lebedeva, Olga Rudiakevič-Steponkienė,  Daria Olefirenko, Martynas Rimeikis, Agnė Steponkevičiūtė, Edita Stundytė, Vasara Visockaitė, Vesta Gineitytė

Choreografinės  dirbtuvės turėtų būti neatsiejama savitą meninį įvaizdį siekiančios ugdyti baleto trupės dalis. Be naujų kelių, naujų raiškos formų, netgi naujos kalbos paieškų baletas būtų neįdomus menas, nepateikdamas žiūrovams staigmenų ir iššūkių, jis būtų miręs menas. Būtina sukurti sąlygas choreografijos talentams atsiskleisti ir plėtotis.
LNOBT Baleto trupės meno vadovas, Kūrybinio impulso projekto meno vadovas
Krzysztof Pastor


 


Kūrybinio impulso programa sėkmingai vyksta jau penkerius metus ir sulaukia didelio trupės susidomėjimo. Džiugu tarp choreografų matyti naujus veidus, džiugu sekti kūrybinį kelią ir dalyvaujančių jau penktus metus, daugėja ir dalyvaujančių šokėjų skaičius. Pisimindama trupės vadovo K. Pastoro žodžius apie tai, kad Kūrybinio impulso programos tikslas – „ieškoti savitų, unikalių meninių sprendimų, pristatyti naujų choreografų, geriausia iš pačios trupės, kūrinius“, manau, kad tas tikslas pasiektas.
Projektas – ne vien gražūs įspūdžiai žiūrovams, jis svarbus ir baleto trupės tobulėjimui, šokėjams, kurie atsakingai mąsto apie savo ateitį. Geriausiai pasirodžiusiems choreografams atsiveria naujos galimybės – štai praeituose Kūrybinio impulso projektuose geriausiu pripažintas Martynas  Rimeikis pernai jau debiutavo kaip vienaveiksmio baleto  Visur kur mes nebuvom choreografas. Kūrybinis impulsas padeda kūrybinėms svajonėms virsti realybe.
Baleto direktorė Rūta Butvilienė

 

Pasidalink:

Atgal