Dovanų kuponai      

Spektakliai

HARLEMO ŠOKIO TEATRAS

Baletai

Kaina: 5 - 60 €

Harlemo šokio teatras: svajonės įkvėpti

Harlemo šokio teatras – tai viena svarbiausių nūdienos šokio institucijų, galinti pasigirti neprilygstamu pripažinimu visame pasaulyje. Šis teatras sudarytas iš trijų komponentų: atlikėjų ansamblio, lyderiaujančio edukacijos centro ir Dancing Through Barriers® – nacionalinės ir tarptautinės edukacijos bei socialinės plėtros programos. Visi šie Harlemo šokio teatro dėmenys svariai prisideda prie jaunimo ir suaugusiųjų iš viso pasaulio gyvenimo kokybės gerinimo pasitelkiant meną.

Harlemo šokio teatrą 1969 m. įkūrė Arthuras Mitchellas ir Karelis Shookas – netrukus naujoji trupė buvo įvardinta kaip „viena iš įspūdingiausių baleto iniciatyvų“ (The New York Times, 1971). Netrukus po Dr. Martino Lutherio Kingo jaunesniojo nužudymo, A. Mitchellas panoro įkurti mokyklą vaikams – ypač tiems, kurie buvo kilę iš Harlemo, M. L. Kingo gimtojo krašto – kurioje jie turėtų galimybę mokytis šokio ir jam giminingų menų. Keturis dešimtmečius gyvuojantis Harlemo šokio teatras išaugo į multikultūrinę šokio instituciją, turinčią išskirtinę patirtį suteikiant galimybes artistų meninei išraiškai ir profesiniam tobulėjimui – ši trupė nuolat nustato naujus kokybės standartus scenos menų sferoje. Harlemo šokio teatras sulaukė beprecedentės sėkmės: originalios, drąsios ir naujoviškos jo idėjos užburia publiką Niujorke, visoje Amerikoje ir kitose pasaulio dalyse.

2017 m. lapkričio 12 d., Sekmadienis, 18:30 
HARLEMO SPALVŲ BALETAS 
Programoje Nr. 1, Harlemo spalvų baletas, šokėjai šoka pagal muziką, įvairuojančią nuo Europos klasikinės muzikos iki klasikinio afroamerikietiško džiazo, sukurdami platų choreografinės išraiškos spektrą.

2017 m. lapkričio 14 d., antradienis, 18:30 
RITMO PERSPEKTYVA 
Programa Nr. 2, Ritmo perspektyva, pristato unikalų Harlemo šokio teatro sugebėjimą pateikti klasikinio šokio idiomą kaip išraiškingą, šiuolaikišką meno formą.

 

Pasidalink:

Atgal