Dovanų kuponai      

Repertuaras

SIMFONINIO ORKESTRO I,CULTURE KONCERTAS

Koncertai

Kaina: - €.

Koncertas vyks trečiojo Rytų partnerystės Viršūnių susitikimo Vilniuje išvakarėse

Koncerto programa:

M. K. Čiurlionis. Miške
W. Lutoslawskis. Koncertas violončelei ir orkestrui. Solistas Johannesas Moseris.
B. Bartokas. Koncertas orkestrui

Dirigentas Łukasz Borowicz

I, CULTURE orkestras (ICO) buvo įkurtas 2011 m. Adomo Mickevičiaus instituto iniciatyva – tai kolektyvas, sudarytas iš išskirtinio talento jaunųjų Lenkijos ir Rytų partnerystės šalių (Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Gruzijos, Moldovos ir Ukrainos) talentų.

ICO pagrindinis tikslas yra paskatinti teigiamus socialinius ir kultūrinius pokyčius Rytų Europos ir Pietų Kaukazo šalyse, siekiant aukščiausios kokybės muzikos atlikimo. ICO – tai išskirtinis ansamblis; šiais metais jame grojantys instrumentalistai buvo atrinkti iš kelių šimtų kandidatų. Šis orkestras taip pat demonstruoja didžiulį socialinį potencialą ir funkcionuoja kaip pilietinio ugdymo, kooperacijos ir tarpusavio supratimo laboratorija, apimanti visas gyvenimo ir darbo sritis.

ICO sėkmės pagrindas paremtas universaliais solidarumo, integracijos ir draugystės principais. Kaip edukacinis projektas, ICO leidžia jauniesiems talentams naujai pažvelgti į juos supančią kūrybinę aplinką ir suteikia galimybę tobulintis pas žymius instrumentalistus iš svarbiausių pasaulio orkestrų.

2011 m. ICO projektas buvo inauguruotas gastrolėmis svarbiausiose Europos koncertų salėse (Londone, Berlyne, Briuselyje, Madride) – tai buvo svarbiausias kultūrinis Lenkijos pirmininkavimo Europos Sąjungos tarybai renginys. Antrojo projekto metu ICO koncertavo Rytų partnerystės šalių sostinėse, o trečiosios orkestro gastrolės suteikė ICO galimybę groti Skandinavijoje, Baltijos šalyse ir Ukrainoje.

Nuotraukų autorius Konradas Ćwikas / Adomo Mickevičiaus institutas

Orkestro rėmėjai:

  

Koncerto partneriai:www.orchestra.iam.pl

Pasidalink:

Atgal