Dovanų kuponai      

Repertuaras

BUDAPEŠTO FESTIVALIO ORKESTRAS SVEIKINA VILNIŲ

Koncertai

Kaina: 35 - 120 €.

Vilniaus festivalis 2016
Budapešto festivalio orkestras sveikina Vilnių

BUDAPEŠTO FESTIVALIO ORKESTRAS (Vengrija)
Muzikos vadovas ir dirigentas IVÁN FISCHER (Vengrija)
Solistas DÉNES VÁRJON (fortepijonas, Vengrija)
Programa:
IGOR STRAVINSKIJ – „Kortų žaidimas“ („Jeu de cartes“)
FERENC LISZT – Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 2 A-dur, S. 125 / R. 456
ANTONÍN DVOŘÁK – Simfonija Nr. 8 G-dur, op. 88

 

The Budapest Festival Orchestra  - tarptautinėse scenose pripažinimą pelnęs orkestras, įeinantis į geriausių pasaulio orkstrų dešimtuką. Vengrijos publikai pristatęs tokias žvaigždes, kaip  Sir Georg Solti – iki pat savo mirties jis buvo pagrindinis BFO kviestinis dirigentas, Yehudi Menuhin, Pinchas Zukerman, Gidon Kremer, Radu Lupu, Sándor Végh, Sir András Schiff ir Richard Goode.
Orkestras yra nuolatinis svarbiausių muzikos renginių, festivalių dalyvis, koncertinių salių svečias, tarp kurių - Carnegie Hall ir Lincoln Center Niujorke, Vienos Musikverein, the Royal Concertgebouw  Amsterdame ir Londono Royal Albert Hall. Jie nuolat kviečiami į Mozarto festivalį, Salzburger Festspiele ar Edinburgo tarptautinį festivalį.
Budapest Festival Orchestra meno vadovas ir orkestro įkūrėjas  Iván Fischer , jis taip pat yra Berlyno Konzerthaus ir Konzerthaus orkestro muzikos vadovas. Jo 30 metų partnerystė su Budapest Festival Orchestra – yra viena garsiausių sėkmės istorijų klasikinės muzikos scenoje. 2013 m. orkestras pelnė Grammy apdovanojimą  už G. Mahlerio Simfonijos Nr.1 įrašą (Channel Classics).

Pasidalink:

Atgal