Dovanų kuponai      

Repertuaras

Tamara Gaitanži

AR MES MYLIM ŠALTĄ ŽIEMĄ

Kaina: 7 - 7 €.

Vilniaus muzikos mokykla „Lyra"

miuziklas vaikams 
Vinco Giedros ir Tamaros Gaitanži eilės

Miuziklas jau parodytas ne tik mokykloje, bet ir Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje, Vilniaus Verkių mokykloje - daugiafunkciniame centre, Kudirkos Naumiestyje, Marijampolėje. 

Trumpas turinys

Orų Tarnyba susirinko į savo neeilinį posėdį. Gauta daug skundų dėl žiemos išdaigų. Dabar svarstoma, ką gi daryti?
Pasirodo Dzūkų Mergos, kurios skundžiasi, kad dėl žiemos jos gali likti basos ir nuogos. Orų Tarnyba nusprendžia išleisti Anketą, kad visi galėtų pareikšti savo nuomonę dėl žiemos.
Anketa iškeliauja į didžiulį kelią, rašo dėdė ir teta, senis ir senelė.
Laiškininkas Petras nešioja laikraščius, dažnai paslysta ir pargriūva. Jis pyksta ant žiemos ir norėtų ją išvaryti į pipirų šalį...
Su Petro nuomone visiškai nesutinka jo sūnus Petrelis. Bet ką daryti vargšui šalnos pakąstam Grybui? O štai Rugeliui žiema nebaisi, jam smagu po baltais pusnynais.
Netikėtai pasirodo svetimšalis iš pietų Kolorado vabalas, kuriam žiema kelia tikrą siaubą: „Gelbėkit, gelbėkit!“.
Orų Tarnyba pasimeta: ką daryti?
Anketa ima interviu iš Sniego Senio: „gal Jums duoti laipsnį šilumos?“. Sniego Senis pasipiktina tokiu pasiūlymu, jam žiema patinka. Kitos nuomonės yra Vilkas. Žiemą jis nuolat alkanas ir sušalęs. O štai Eglutei gera ir žiemą, ir vasarą: vasarą jinai augina savo kankorėžius, o žiemą kartu su vaikais švenčia Kalėdas.
Triukšmingai pasirodo Slidininkai ir Čiuožėjai. Jiems labai patinka žiema, jie ruošiasi apie tai rašyti netgi pačiai Prezidentei. Slidininkų triukšmas prižadino Mešką, kuri dabar sapnuoja saldų sapną. Netrukdykite jai miegoti!
Ką gi daryti Orų Tarnybai? Aišku, reikia viską palikti, kaip yra.
Žiemą mes paliksim, vasarą paliksim,
gal nesusipyksim ir visiems įtiksim.
Kas uogauti mėgsta, vasaros palauks,
Kam žiema patinka, slidinėti trauks.
Argi mes galėsim nuobodžiaut, vaikai,
Jeigu mūsų metuos keturi laikai?!

Atlikėjai
Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ jaunių choras „Cantus gracilis“ (vadovas Rolandas Aidukas, chormeisteriai Renata Deltuvienė Bakutė ir Evaldas Steponavičius)
Rolando Aiduko ir Dmitrijaus Afanasjevo solinio dainavimo mokiniai, Loretos Rutkauskaitės fleitos klasės mokinės, Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo „Žvaigždutė“ šokėjos (vadovė Audika Laurutė Sniežko)  
Koncertmeisterės Aušra Varnelienė ir Živilė Survilaitė
Režisierius Virgilijus Noreika
Dirigentas Rolandas Aidukas

Pasidalink:

Atgal