Dovanų kuponai      

Naujienos

Konstantino Stašio premiją pelnė Rūta Juodzevičiūtė ir Igoris Zaripovas

Sekmadienio vakarą trečiosios baleto „ČIURLIONIS“ premjeros metu ponia Raminta Kuprevičienė, pirmojo Vilniaus mero Konstantino Stašio vaikaitė ir jo vardo baleto prizo steigėja, didelė baleto meno entuziastė, LNOBT baleto trupės pastovi rėmėja, apdovanojo šių metų Konstantino Stašio baleto prizo laimėtojus Rūta Juodzevičiūtę ir Igorį Zaripovą.
Premija buvo įsteigta 2003 m., tuomet ją pelnė Inga Cibulskytė ir Eligijus Butkus, vėliau pelnęs šią premiją ir antrą kartą. Per dešimtį metų premija buvo skiriama kasmet, išskyrus vienintelius metus – pernai. Šia premija apdovanotas visas būrys baleto šokėjų, tarp jų – Miki Hamanaka ir Aurelijus Daraškevičius, Rasa Taučiūtė ir Nerijus Juška, Nailia Adigamova, Romas Ceizaris, Julija Turkina, Martynas Rimeikis, du kartus premija apdovanota Olga Konošenko ir kiti.
Rūta Juodzevičiūtė  – jauna baleto solistė, pelniusi K. Stašio premiją už šį sezoną parengtus solinius vaidmenis. Tai Izolda („TRISTANAS IR IZOLDA“), Emilija („DEZDEMONA“) ir kt. Igoris Zaripovas už pasišventimą baleto menui ir kūrybinę trajektoriją šia premija apdovanojamas antrą kartą (pirmą – 2006 m.).
Pasidalink: