Dovanų kuponai      

Naujienos

Fotosesija – užuomina

Antrojo Kūrybinio impulso dalyviai ruošiasi šiam Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro projektui. Šiuo metu kuriama plakato ir  video klipo koncepcija. Vienintelę laisvą savaitės dieną, t.y. pirmadienį, baleto artistai skyrė šiam kūrybiniam darbui ir atsidavė į patikimas fotografų, režisierių, operatorių, šviesos ir garso dailininkų rankas.
Pagrindinis pasiruošimas šiai fotosesijai vyko dar gerokai iš anksto – specialiai fotosesijai buvo sukurti ir pasiūti kiekvieno dalyvio kostiumai, sumanyta choreografinės idėjos plastika, šokio stilius.  Projekto plakato, video pristatymų bei vizualios projekto koncepcijos autoriai Andrius Žužžalkinas ir Imantas Boiko kūrė idėją, kurią derino bendradarbiaudami su visa kūrybine darbo grupe. Tiesa, Andrius Žužžalkinas, LNOBT baleto solistas, praeitų metų Kūrybiniame impulse dalyvavęs kaip šokėjas Martyno Rimeikio choreografinėje miniatiūroje Belaukiant Godo, šį kartą debiutuoja nauju amplua, žada įgyti naujos patirties. Imantas Boiko – profesionalus šiuolaikiško požiūrio fotografas, tačiau jam dirbti su baleto šokėjais taip pat bus nauja patirtis.
Projekto plakatas ir video klipas turėtų tapti nedidele aliuzija į birželio 2 dieną vyksiantį koncertą. Kūrybinis impulsas yra debiutų ir premjerų vakaras, todėl tai, ką ruošiamasi jame parodyti, bus įmanoma išvysti tik tą vakarą atsiskleidus teatro uždangai. Tačiau, norint nors šiek tiek patenkinti žiūrovų smalsumą, fotosesijos metu atliktomis nuotraukomis bus sukurta būsimo koncerto vaizdinių užuomina, kuri išaugs į koncertą paties pasirodymo metu.
Pasak baleto solisto Andriaus Žužžalkino, – „Kūrybinio impulso projektas puikus tuo, kad jame baleto artistai į savo kasdienį darbą gali pažvelgti tarsi iš kitos pusės. Jie turi galimybę įkūnyti savo fantaziją, pateikti ją žiūrovui kaip įgyvendintą viziją. Man šiame projekte yra ir itin įdomi ir viliojanti galimybė į choreografiją pažvelgti kitokiomis meno kūrimo priemonėmis, choreografinę idėją bandyti perteikti vaizdu nuotraukoje“. Primabalerina Olga Konošenko, dalyvaujanti projekte kaip choreografė ir šokėja, sako, kad „projektas yra unikali galimybė išlaisvinti savo kūrybinę energiją, kurią dažnai riboja kitų sukurta ir šokėjų tik atliekama choreografija“. O pasak LNOBT trupės meno vadovo, Kūrybinio impulso projekto vadovo, choreografo Krzysztofo Pastoro, –„pavykęs pirmasis projektas ir su entuaziazmu ruošiamas antrasis Kūrybinis impulsas – tai įrodymas, kad LNOBT baleto trupėje šoka labai daug kūrybingų žmonių, turinčių ir idėjų, ir noro jas realizuoti.“
Pasidalink: