Dovanų kuponai      

Renginiai

Kvietėme pažinti operos žaidimus

Šiais metais Teatras prisijungė prie kultūros edukacijos savaitės MENŲ DŪZGĖS, tad balandžio 2 d. mokyklų vadovus ir pedagogus kvietėme pažinti operos pasaulį. 

Aktyvi edukacinė veikla vaikams ir jaunimui Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre buvo pradėta 2003 m., tad jau daugiau kaip 10 metų kuriamos edukacinės programos, pristatomos ir pačiame teatre, ir visoje Lietuvoje. Vienas edukacines programas rengia edukacinių projektų koordinatorė, teatro artistai, kitas – rengiame drauge su moksleiviais, įtraukiant juos aktyviai dalyvauti programoje. Teatro edukaciniai projektai labai įvairūs, vieni vyksta teatre kviečiantis jaunimą, kiti – keliauja į mokyklas, kultūros centrus, bibliotekas visoje Lietuvoje.
Šio susitikimo metu pristatėme Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vykdomas edukacines veiklas, kurios pastaraisiais metais itin suaktyvėjo. Išsamiai aptarėme projektus, sulaukusius didelio jaunųjų dalyvių susidomėjimo ir teigiamų pedagogų vertinimų, pasiūlėme būdų paįvairinti pamokas mokykloje. O taip pat dovanojome teatralizuotą ekskursiją po Teatro užkulisius!
Renginys buvo skirtas mokyklų vadovams, pradinio ugdymo, kalbų ir meninio ugdymo mokytojams.

 

Pasidalink: