Dovanų kuponai      

Renginiai

Kviečiame pažinti operą

Šiais metais Teatras ir vėl dalyvavo kultūros edukacijos savaitėje MENŲ DŪZGĖS. Kovo 24 d. mokyklų vadovus ir pedagogus kvietėme pažinti operą. 


Aktyvi edukacinė veikla vaikams ir jaunimui Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre buvo pradėta 2003 m., tad jau daugiau kaip 10 metų kuriamos edukacinės programos, pristatomos ir pačiame teatre, ir visoje Lietuvoje. Vienas edukacines programas rengia edukacinių projektų koordinatorė, teatro artistai, kitas – rengiame drauge su moksleiviais, įtraukiant juos aktyviai dalyvauti programoje. Teatro edukaciniai projektai labai įvairūs, vieni vyksta teatre kviečiantis jaunimą, kiti – keliauja į mokyklas, kultūros centrus, bibliotekas visoje Lietuvoje. 
Šio susitikimo metu kvietėme pažinti Ludwig van Beethoven operą FIDELIJUS. Apie ją pasakojo muzikologė Beata Baublinskienė. Tikimės, jog renginys paskatino ieškoti būdų paįvairinti pamokas mokykloje. Taip pat visiems atvykusiems dovanojome teatralizuotą ekskursiją po Teatro užkulisius! 
Primename, kad valandą prieš spektaklį, mokytojai, kasoje pateikę pažymėjimą, bilietą galės įsigyti su 70 procentų nuolaida. 

Pasidalink: