Dovanų kuponai     

Renginiai

Kviečiame pažinti operos žaidimus

Kviečiame pažinti operos žaidimus

Mokyklų vadovams ir pedagogams skirtame renginyje, balandžio 2 d., pristatysime jau daugiau nei 10 metų mūsų kuriamas edukacines programas, padėsiančias mokymo(si) procese. Baigiamasis renginio akcentas - teatralizuota ekskursija.

Plačiau

Europos operos diena

Europos operos diena

Europos operos dienos - tai išskirtinis projektas, kurio atsiradimą inicijavo profesionalius Europos operos teatrus ir festivalius vienijanti organizacija „Opera Europa“. 2007 metų vasario viduryje kartu su visos Europos operos teatrais LNOBT pirmąjį kartą šventė Europos operos dieną – operos 400 metų jubiliejų. Nuo 2009-ųjų nutarta Europos operos dieną švęsti drauge su Europos diena gegužės 9-ąją (arba artimiausią savaitgalį). Per kelerius pastaruosius metus ši šventė tapo gražia ir reikšminga LNOBT tradicija.

Plačiau

Pasitinkant Onutės Narbutaitės KORNETĄ

Pasitinkant Onutės Narbutaitės KORNETĄ

Pokalbių ir susitikimų ciklas, ruošiantis O. Narbutaitės operai KORNETAS - specialiai Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenai kurtam veikalui.

Plačiau

BRUKNELĖ atvyksta pas jus

BRUKNELĖ atvyksta pas jus

2014 m. rudenį vykdydami edukacinį LNOBT projektą „Bruknelė“ atvyksta pas jus“ su teatralizuotu Jono Tamulionio operos „Bruknelė“ ištraukų koncertu teatro solistai aplankė Pasvalio, Kupiškio rajono savivaldybės, Jurbarko, Rokiškio bei Zarasų rajono savivaldybės kultūros centrus, Vilniaus Balsių pagrindinę mokyklą.

Plačiau

Kuriame operą

Kuriame operą

LNOBT surengė edukacinių išvykų – susitikimų su jaunąja auditorija ciklą. Apie tai, kaip kuriama opera vaikams, pasakojo kompozitorė Raminta Šerkšnytė, kurios naujos operos pagal Pamelos Travers knygą „Merė Popins“ premjera numatyta 2016 metais.

Plačiau

„Opera ir knyga“

„Opera ir knyga“

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras rengia susitikimus, kuriuose pristatomi jo scenoje rodomi spektakliai, kurie remiasi konkrečiais literatūros kūriniais. LNOBT ir Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus organizuoti renginiai buvo skirti Martyno Vainilaičio mitologinei poemai „Bruknelė“ ir pagal ją kompozitoriaus Jono Tamulionio sukurtai operai tuo pačiu pavadinimu. Gimnazistams ir vyresniųjų klasių moksleiviams rengiami susitikimai skirti P. Čaikovskio operai „EUGENIJUS ONEGINAS“ pagal A. Puškino to paties pavadinimo romaną. Naujausi ciklo renginiai skirti Onutės Narbutaitės operai „KORNETAS“, kurios literatūriniu pagrindu tapo Rainerio Maria Rilke's „Sakmė apie korneto Kristupo Rilkės meilę ir mirtį“.

Plačiau

Praeities herojai šiandieninėje scenoje

Praeities herojai šiandieninėje scenoje

Netradicinių pamokų - susitikimų ciklas, nagrinėjantis konkrečią operą muzikiniame, literatūriniame, istoriniame ir kituose kontekstuose.

Plačiau

Edukaciniai vakarai Kamerinėje salėje

Edukaciniai vakarai Kamerinėje salėje

Prieš spektaklį vykstantys susitikimai Kamerinėje salėje supažindina publiką su spektaklio kūrėjais, atlikėjais, vakaro vedėjas atskleidžia kūrinio subtilybes. Renginio pabaigoje klausytojų laukia loterija su teatro įsteigtais prizais.

Plačiau

(Ne)pažįstama opera

(Ne)pažįstama opera

Bendras Vievio kultūros centro ir Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro projektas, kultūrinėje veikloje nedalyvaujančius ir nebuvusius teatre Vievio ir Kazokiškių seniūnijų vaikus atvedęs į magišką operos pasaulį.

Plačiau

Operą pažįstu piešdamas

Operą pažįstu piešdamas

Teatras skatina jaunuosius savo žiūrovus į operą pažvelgti kūrybiškai ir įvairiomis progomis skelbia teminius piešinių konkursus, kurių laimėtojai kviečiami į teatrą, apdovanojami vertingomis dovanomis, o kiekvienam dalyviui išsiunčiama vardinė padėka.

Plačiau

Statykime operą!

Statykime operą!

2005 metų rudenį įgyvendintas bendras LNOBT ir meninės studijos „Diemedis“ bei trijų mokyklų pradinių klasių projektas „Statykime operą!“. Rasos Dikčienės vaikiškų operėlių „Kabakšt kabaldakšt“ ir „Muzikantas, velnias ir perkūnas“ atlikime teatro scenoje dalyvavo daugiau nei 400 Vilniaus darželių ir pradinių mokyklų jaunųjų artistų.

Plačiau

Pasitikime „Bruknelę“!

Pasitikime „Bruknelę“!

Pasitikime „Bruknelę“! - tai projektas, skirtas naujos lietuviškos Jono Tamulionio operos vaikams „Bruknelė“ pristatymui.

Plačiau

Muzikos pamokų ciklai
Viva opera

Viva opera

„Viva opera“ - tai pirmasis projektas, atvedęs operą į mokyklą ne tik Vilniuje, bet ir regionuose. Mokyklose pradėjo kurtis jaunųjų LNOBT bičiulių būreliai.

Plačiau

Mocarto pasaulyje

Mocarto pasaulyje

„Mocarto pasaulyje“ - tai projektas, skirtas kompozitoriaus V. A. Mocarto 250 metų gimimo jubiliejui. Projektas vykdytas Lietuvos regionų mokyklose.

Plačiau

Mažasis princas atkeliauja pas jus!
Operos labirintais

Pasidalink: